Home  /  Služby  /  

Reklamní led panely

Reklama se neustále vyvíjí. Stejně tak jako celý svět.
Dynamická doba, ke které patří také dynamická reklama.

Reklamní LED panely

Myslíte, že skutečně děláte maximum pro podporu prodeje svých produktů? Myslíte, že jste skutečně vidět? Vyzkoušejte digitální reklamní obrazovky z naší nabídky. V současné době provozujeme síť obrazovek ve vozech MHD a Obchodních centrech. Prostřednictvím našich obrazovek můžete oslovit desetitisíce zákazníků najednou, za peníze které Vás určitě překvapí. Reklamu na našich obrazovkách si může dovolit úplně každý.
Televizní reklamní spoty vídáte v televizi denně. I vy můžete podobným způsobem propagovat Vaše výrobky či služby. Zkuste svou prezentaci převést do digitální podoby se spoustou vizuálních efektů. Tento způsob reklamy je vhodný jak pro drobného živnostníka, tak i pro velkou firmu. V prostředcích MHD se denně přepraví tisíce cestujících. Jedná se o zástupce všech věkových kategorií. Na málokterém místě se v jeden okamžik najde tak pestrá skladba zástupců různých věkových a sociálních skupin – taková kupní síla. V současné době můžeme nabídnout více než 200 obrazovek umístěných ve vozech v MHD v Mladé Boleslavi, Liberci, Pardubicích, Hradci Králové, Teplicích, Mostě-Litvínově a Chomutově. Na těchto obrazovkách cestující sledují vysílání, jehož součástí jsou zábavné a naučné spoty, soutěže, pozvánky na kulturní, sportovní a společenské akce v regionu. Snažíme se zpříjemnit cestování také prostřednictvím trailerů na filmové kinopremiéry. Naše obrazovky tedy nejsou pouhou reklamní plochou. Naše obrazovky především své diváky baví. Snažíme se připravovat vysílání tak, aby bylo pro cestující dostatečně atraktivní a zajišťovat tak vysokou sledovanost i pro Vaše reklamní spoty, které mohou být součástí našeho vysílání.
Počty obrazovek se snažíme neustále navyšovat. Dnes tak naše vysílání a Vaše reklamní spoty tak nesledují jen cestující v MHD. V současné době postupně zavádíme síť obrazovek také v Obchodních centrech a cílem je dostat se také na další komerčně zajímavá místa. O nových pozicích našich LED panelů Vás budeme informovat.

POKUD NEMÁTE VLASTNÍ SPOT, NEVADÍ, ZÁKLADNÍ FORMÁT SPOTU VÁM VYROBÍME ZDARMA, V RÁMCI VAŠÍ KAMPANĚ
Parametry produktu Vyberte si místo pro svou kampaň
-  Délka smyčky 15 minut
-  Délka spotu 15 - 60 vteřin
-  Garance opakování 60 x denně v každém voze
-  Aktualizace každý týden
-  Vysíláme denně od 4.00 do 23.00 hod.
-  Formáty kampaní – minimálně 7 dní
-  Formáty spotu – JPEG, MPEG, AVI
MHD Mladá Boleslav    
MHD Liberec                   
MHD Hradec Králové    
MHD Pardubice              
MHD Teplice                    
MHD Most+Litvínov      
MHD Chomutov             

OC Bondy Mladá Boleslav          
26 obrazovek
30 obrazovek
40 obrazovek
40 obrazovek
25 obrazovek
45 obrazovek
25 obrazovek

40 obrazovek
Svou činnost jsme zahájili na začátku roku 2009. Poradenskou a konzultační činnost poskytujeme nejen firemní klientele ale i fyzickým osobám. Zpravidla se jedná o dlouhodobou spolupráci na základě smluvních vztahů mezi společností a klientem, ale nejsou výjimkou ani jednorázové konzultace.
HomeO společnostiSlužbyReferenceOchrana osobních údajůKontakt
© 2016 M.K.Trade Systems, All Rights Reserved, Developed by 5Q.